Archiwum kategorii ‘efekty naszej pracy’

24.08
2011

Desnet dla małego Tomka

Tagi: , , ,

Właśnie ruszyła strona internetowa, którą uruchomiliśmy dla małego Tomka Kośmidera – chłopca, który urodził z poważną wadą serca.

Dziecko przyszło na świat w grudniu 2010 roku, o wiele za wcześnie, bo w 30 tygodniu ciąży. Od chwili urodzenia synek państwa Kośmider przebywał przez 7 miesięcy w szpitalu na oddziale neonatologii. Oprócz wrodzonej wady serduszka, które u chłopca ma tylko jedną komorę, cierpi on również na szereg innych poważnych schorzeń, m.in.: zamartwicę, porażenie prawostronne nerwu twarzowego, niewydolność oddechową, wrodzone zapalenie płuc. Rodzice nie poddają się jednak i walczą o to, by dziecko mogło zacząć cieszyć się namiastką normalnego życia.

6.04
2011

Niekrytykrytyk.com – nowe odkrycie internetu

Tagi: , , , , , ,

Przyglądając się dwóm największym źródłom rozrywki, jakimi są Facebook oraz You Tube, możemy stwierdzić, że świat przybiera coraz bardziej karykaturalne kształty. Wśród tandety, fascynacji wątpliwymi talentami i śmietnikowego humoru można jednak wyłonić perełki… O tym, jak bez marketingowego wsparcia może się narodzić gwiazda, świadczy przykład jednego z najsłynniejszych polskich bloggerów.

4.03
2011

Desnet wspiera Wiktorię

Tagi: ,

Już po raz kolejny, i w tym roku agencja interaktywna Desnet postanowiła wesprzeć rehabilitację małej Wiktorii – dziewczynki cierpiącej na porażenie mózgowe. Wsparcie finansowe umożliwia Wiktorii wyjazdy do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie ma możliwość bardziej intensywnie walczyć z chorobą i rozwijać się.

1.03
2011

Ruszył portal społecznościowy łowców karpi

Tagi: ,

Portal Karpmax.pl to miejsce gdzie można sprawdzić, czy 40 kg rekord świata został pobity, nadal jest aktualny.czy 35 kg rekord Polski

Wędkarstwo karpiowe jest najszybciej rozwijającą się gałęzią wędkarstwa na świecie. 20 lat temu wyszło z Anglii i rozprzestrzeniło we wszystkich krajach, w których żyje karp. Jest to mobilny sposób spędzania wolnego czasu, typu outdoor and survival, polegający na wielodniowych wyprawach pod namioty, czasami w ekstremalnych warunkach i w każdej porze roku, w poszukiwaniu okazów karpia. Charakterystyczna dla nowoczesnego wędkarstwa karpiowego jest ekologiczna zasada catch & release, czyli złów i wypuść.

16.01
2011

Owocny początek nowego roku 2011

Tagi: , , , ,

Właśnie rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim nowe wyzwania. Na początku stycznia nawiązaliśmy współpracę z agencją interaktywną Maciaszczyk Interaktywny, stanowiącą część Agencji Reklamowej Maciaszczyk, która zajmuje się projektami w internecie. Wspólnie udało nam się stworzyć już dwie realizacje i mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje kolejnymi ciekawymi projektami.

Do tej pory efektywnie współdziałamy już z agencją artflash interactive oraz z norweską agencją creomedia. Stale działamy jako wykonawca lub podwykonawca, zajmując się kompleksowym tworzeniem stron WWW oraz serwisów internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby precyzyjnie wykonać każdy etap realizacji od przygotowywania szaty graficznej, przez kreatywny copywriting, aż po pełne oprogramowanie, zgodne z najwyższymi standardami internetu. Dbamy również o odpowiednie pozycjonowanie tworzonych przez nas witryn internetowych, zajmując się kompleksowymi działaniami SEO.

20.12
2010

Podsumowanie działalności w 2010 roku

Tagi: , , , , , , ,

Mijający rok był dla nas niezwykle pracowity. Nasza agencja nie tylko opiekowała się dotychczasowymi realizacjami, ale stworzyła również wiele interesujących projektów.
Wśród zadań wykonanych w 2010 roku znalazła się aktualizacja popularnego portalu student-gotuje.pl, wspierającego studentów oraz wszystkich ludzi żyjących w biegu cennymi poradami kulinarnymi oraz serwisu skierowanego do kierowców i posiadaczy warsztatów samochodowych dobrymechanik.net. Zatroszczyliśmy się [...]

18.11
2010

Nowa odsłona serwisu student-gotuje.pl

Tagi: , , , ,

Student-gotuje.pl to popularny serwis dla miłośników kulinariów oraz wszystkich poszukujących inspiracji do przygotowania domowego posiłku. Ostatnio jego użytkownicy zyskali nowe powody do radości, ponieważ ruszyła jego nowa odsłona.
Odświeżony layout strony jest bardzo przyjemny dla oka, dzięki czemu cała witryna prezentuje się jeszcze ciekawiej. Dla wygody użytkowników zostały również wprowadzone liczne udogodnienia do portalowych funkcjonalności. Całą przemianę serwis zawdzięcza agencji interaktywnej Desnet.

6.07
2010

Rosnąca popularność serwisu dobrymechanik.net generuje nowe funkcjonalności

Tagi: , , ,

Serwis dobrymechanik.net to pomocny dla każdego kierowcy portal internetowy. Zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną Desnet, stanowi cenne źródło informacji odnośnie warsztatów samochodowych, kontrolowania stanu technicznego auta oraz ogólnych porad dotyczących serwisowania samochodu.
Stale zwiększająca się liczba użytkowników, wśród których znajdują się nie tylko kierowcy, ale również posiadacze warsztatów samochodowych, zachęciła właściciela portalu do wprowadzenia nowych funkcjonalności. Agencja interaktywna Desnet przygotowała kilka nowych udogodnień.

Nowe możliwości dla kierowców i …

Obecnie każdy zarejestrowany kierowca, oprócz możliwości wyszukania warsztatu samochodowego, sprawdzenia opinii na jego temat oraz ocenienia go, ma szansę skorzystać z dodatkowej usługi jaką jest książka serwisowa. Wprowadzając podstawowe dane swojego auta, użytkownik może odnotowywać wszystkie naprawy ze szczegółowymi informacjami (jak data i rodzaj serwisu). Ta funkcjonalność pozwala na bieżąco kontrolować stan techniczny swojego samochodu.

17.06
2010

Janusz Korwin-Mikke zwycięzca w Internecie

Tagi: , ,

Czas wyborów nieuchronnie się zbliża, a kandydaci na prezydenta ze wszystkich sił zabiegają o najwyższe wyniki w sondażach. Nie każdy jednak potrafi korzystać ze wszystkich źródeł kontaktu z wyborcami, ignorując potęgę możliwości jaką jest internet. Wyjątek stanowi Janusz Korwin-Mikke, który, jak podaje „Gazeta Wyborcza”, w internetowych sondażach wyprzedził pozostałych kandydatów, w tym również Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego. Zgodnie z badaniami firmy Bluerank, jako niekwestionowany lider zdobył 51 proc. punktów w stosunku do maksymalnych możliwości. Wynik ten nie szokuje tak bardzo, ponieważ Korwin-Mikke jest właścicielem najlepszego serwisu internetowego, zrzeszającego imponują liczbę aktywnych użytkowników.

Jak Barack Obama

Korwin-Mikke to jedyny kandydat na prezydenta, który prowadzi zbliżoną formę działalności do Baracka Obamy. Zwycięzca wyborów w Stanach Zjednoczonych dbał o kontakt ze społeczeństwem, również za pośrednictwem internetu. Okazało się to jedną z głównych przyczyn jego wygranej.
Polski polityk od dłuższego czasu prowadzi swój blog, dzieląc się myślami z internautami. Nie ignoruje również takich serwisów społeczościowych jak Facebook czy You Tube, na którym posiada aż 924 filmy i 4053 subskrybentów. W tej dziedzinie Korwin-Mikke także wyprzedził swoich konkurentów.