1.03
2011

Ruszył portal społecznościowy łowców karpi

Tagi: ,

Portal Karpmax.pl to miejsce gdzie można sprawdzić, czy 40 kg rekord świata został pobity, nadal jest aktualny czy 35 kg rekord Polski.
https://www.pass4lead.com/640-864.html
https://www.pass4lead.com/642-996.html
Wędkarstwo karpiowe jest najszybciej rozwijającą się gałęzią wędkarstwa na świecie. 20 lat temu wyszło z Anglii i rozprzestrzeniło we wszystkich krajach, w których żyje karp. Jest to mobilny sposób spędzania wolnego czasu, typu outdoor and survival, polegający na wielodniowych wyprawach pod namioty, czasami w ekstremalnych warunkach i w każdej porze roku, w poszukiwaniu okazów karpia. Charakterystyczna dla nowoczesnego wędkarstwa karpiowego jest ekologiczna zasada catch & release, czyli złów i wypuść.

18 lutego został uruchomiony nowoczesny portal społecznościowy skierowany do łowców karpi. Składa się on z dwóch części, informacyjnej, w której znajdują się min.: aktualności ze świata karpiowego, najnowszy sprzęt karpiowy, informacje o zawodach i łowiskach. Druga część, społecznościowa posiada wiele użytecznych funkcji przeznaczonych dla wędkarzy. Mogą oni założyć swój profil i zaistnieć w karpiowym świecie. Mogą poznawać nowych karpiarzy, planować wspólne zasiadki, umieszczać filmy by pokazać jak waleczne potrafią być karpie. Mogą dodawać zdjęcia złowionych okazów by pochwalić się znajomym, oraz prowadzić dyskusje na forum by dzielić się spostrzeżeniami.
https://www.pass4lead.com/210-451.html
https://www.pass4lead.com/300-070.html
Właścicielem portalu jest kwartalnik “Karp Max”, który jest wydawany od 2003r. Jest on pierwszym i jedynym w Polsce specjalistycznym wydawnictwem poświęconym łowieniu karpi (w kolebce wędkarstwa w Wielkiej Brytanii wydawanych jest aż 12 czasopism karpiowych). Adresowany jest do wędkarzy preferujących aktywny styl życia (wędkowania), którego celem jest pełny kontakt z przyrodą i łowienie dużych karpi.
300-209 vce
300-320 vce
„Karp Max” jest rodzinnym przedsięwzięciem, redaktorem naczelnym kwartalnika jest legenda polskiego wędkarstwa karpiowego Przemek Mroczek, natomiast za część online odpowiada syn Jarek.
https://www.pass4lead.com/642-999.html
https://www.pass4lead.com/648-232.html
Zobacz jak złowić karpia!

Komentarze są wyłączone.