16.01
2011

Owocny początek nowego roku 2011

Tagi: , , , ,

Właśnie rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim nowe wyzwania. Na początku stycznia nawiązaliśmy współpracę z agencją interaktywną Maciaszczyk Interaktywny, stanowiącą część Agencji Reklamowej Maciaszczyk, która zajmuje się projektami w internecie. Wspólnie udało nam się stworzyć już dwie realizacje i mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje kolejnymi ciekawymi projektami.

Do tej pory efektywnie współdziałamy już z agencją artflash interactive oraz z norweską agencją creomedia. Stale działamy jako wykonawca lub podwykonawca, zajmując się całościowym tworzeniem stron WWW oraz serwisów internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby precyzyjnie wykonać każdy etap realizacji od przygotowywania szaty graficznej, przez kreatywny copywriting, aż po pełne oprogramowanie, zgodne z najwyższymi standardami internetu. Dbamy również o odpowiednie pozycjonowanie tworzonych przez nas witryn internetowych, zajmując się kompleksowymi działaniami SEO.

Mamy nadzieję, że tak dobry początek nowego roku jest zapowiedzią dobrej passy na pozostałe miesiące. Ciężko na to pracujemy i nieustannie rozwijamy nasze możliwości, wypatrując z niecierpliwością nowych Klientów i nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę i chętnie podejmujemy się realizacji stron firmowych, serwisów społecznościowych, portali internetowych, prezentacji multimedialnych oraz sklepów internetowych.

Komentarze są wyłączone.