20.12
2010

Podsumowanie działalności w 2010 roku

Tagi: , , , , , , ,

Mijający rok był dla nas niezwykle pracowity. Nasza agencja nie tylko opiekowała się dotychczasowymi realizacjami, ale stworzyła również wiele interesujących projektów.

Wśród zadań wykonanych w 2010 roku znalazła się aktualizacja popularnego portalu student-gotuje.pl, wspierającego studentów oraz wszystkich ludzi żyjących w biegu cennymi poradami kulinarnymi oraz serwisu skierowanego do kierowców i posiadaczy warsztatów samochodowych dobrymechanik.net. Zatroszczyliśmy się również o opiekę techniczną nad stroną korwin-mikke.pl.

Naszym szczególnym osiągnięciem jest całościowe wykonanie oraz bieżąca aktualizacja portalu slimeo.pl, skierowanego do osób zmagających się z otyłością oraz wszystkich pragnących zdrowo i skutecznie schudnąć. Jego efektywny debiut w sieci napawa nas dumą, a rosnąca popularność bardzo dobrze rokuje na nadchodzący 2011 rok.

Stworzyliśmy również wiele atrakcyjnych stron firmowych, m.in. dla: firmy szkoleniowej http://focusonenglish.pl/, norweskiego salonu piękności http://www.hudensungdomskilde.no/, norweskiego producenta mebli http://www.hovdenmobel.no/ . Nie zapomnieliśmy też o potrzebujących i charytatywnie wykonaliśmy stronę http://wiktoria-pomagam.info.pl/ dla małej Wiktorii – dziewczynki chorej na mózgowe porażenie dziecięce, dzięki czemu więcej osób może wspomóc jej rehabilitację.
Poza naszymi Klientami, zatroszczyliśmy się także o naszą witrynę internetową i wzbogaciliśmy o fachowo prowadzonego bloga, na którym nie tylko publikujemy informacje o naszych osiągnięciach, ale również dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Podsumowując w liczbach, łącznie strony naszych Klientów wygenerowały około 15 milionów odsłon i zyskały 4,5 miliona odwiedzających.

Wszystkim Klientom życzymy, aby rok 2011 zaowocował co najmniej podwojeniem tych statystyk.

Już wkrótce kolejne interesujące realizacje zagoszczą w sieci.

Komentarze są wyłączone.